Sportoviště

Multifunkční hřiště

Na hřišti je umělá tráva české výroby s lajnami na malou kopanou, tenis, volejbal a nohejbal. Na hřišti naleznete 2 branky oficiálních rozměrů na malou kopanou, 2 florbalové branky, 1 basketbalový koš, tréninkovou stěnu s ilustračními nákresy pro tenis a vysouvacími sloupy na síť. Součástí hřiště je půjčení sítě na vámi vybraný sport. Na hřišti je instalováno umělé osvětlení pro večerní provoz. Vedle hřiště je odpočinková zóna spojená s restaurací a barem. Hosté Obora resortu mají denní vstup po předchozí rezervaci zdarma. Na hřiště může také široká veřejnost za poplatek. V restauraci je také možnost zapůjčení vybavení na většinu sportů.

 

Základní informace

08:00 – 23:00

 125Kč/30min (s umělým osvětlením po 19h 200Kč/30min)

 Umělé osvětlení

Wifi zdarma

 Nohejbal, volejbal, tenis, fotbal

občerstvení v restauraci

 

Zarezervujte si sportoviště

Bez předchozí rezervace vám nemusí být umožněn vstup na sportoviště.

Naše další sportoviště

Beach hřiště

Hřiště na beach volejbal oficiálních rozměrů se speciálním Copacabana pískem. Díky výsuvným tyčím a sklápěcím brankám je na hřišti je také možnost hraní beach fotbalu. 

8-20 | 200Kč/30min | Fotbal, volejbal

Multifunkční hřiště

Na hřišti je umělá tráva české výroby s lajnami na malou kopanou, tenis, volejbal a nohejbal. Na hřišti naleznete 2 branky oficiálních rozměrů na malou kopanou, 2 florbalové branky a 1 basketbalový koš

8-23 | 125Kč/30min | Fotbal, volejbal, tenis, nohejbal

Dětské hřiště

Velké vyžití pro děti zajistí obrovské venkovní dětské hřiště na ploše 1000 m². Na této ploše jsou 80m² velká trampolína, 3 klouzačky, 6 houpaček, 2 domečky, kolotoč, 25m dlouhá lanovka a mnoho dalších prvků

8-20h | 100Kč/vstup | Trampolíny, klouzačky, lanovka, kolotoč ...

Další hřiště

V Obora resortu naleznete speciální hřiště na Petanque ze speciální směsi písku a hlíny. Dále v březovém háji naleznete Ruské kuželky.

8-20h | 100Kč/vstup | Peranque a Ruské kuželky

Galerie

Podívejte se na fotografie z akcí konaných v Obora resortu.

X