Srubová chata

TOM

Chata Tom nabízí ubytování pro dva klienty. Chata je určena pro sezónní provoz a je svou dispozicí rozdělena na jednu vnitřní místnost. Postele v pokoji jsou pro pohodlné spaní osazeny kvalitní vysokou matrací s příjemnými lůžkovinami, jsou doplněny stolkem a nástěnnými lampičkami. V pokoji je šatní skříň a přímotopné těleso. Koupelny se sprchovými kouty, umyvadly se zrcadly a toaletami jsou v nedaleké budově společných umýváren. Jako bonus máte od nás Wifi připojení zdarma.

Základní informace

1 – 2 osoby

 10 m²

sdílená koupelna

Wifi zdarma

skříň, lampička 

Stravování

Při rezervaci ubytování je možné vybrat si ubytování se snídaní, obědem i večeří. Veškeré občerstvení se odehrává s moderní restauraci uvnitř areálu.

Sportoviště

V areálu se nachází 300 velké koupací jezírko s přilehlou pláží. Dále se v areálu nachází beach volleybalové hřiště, multifunkční hřiště s umělou trávou, hřiště na petangue, ruské kuželky a další.

  Dětské hřiště

Velké vyžití pro děti zajistí obrovské venkovní dětské hřiště na ploše 1000 m². Na této ploše jsou 80m² velká trampolína, 3 klouzačky, 6 houpaček, 2 domečky, kolotoč, 25m dlouhá lanovka a mnoho dalších prvků.

 

Zarezervujte si sportoviště

Bez předchozí rezervace vám nemusí být umožněn vstup na sportoviště.

Naše další typy chat

V areálu jsou 2 kategorie chat. Prémiové chaty Alex a Marty s vlastním sociálním zařízením. Srubové chaty Tom a Glorie se společným sociálním zařízením.

Prémiová chata Alex

Prémiová dvoulůžková chata s vlastním sociálním zařízením. Chata má manželskou postel a 1 rozkládací křeslo, které může sloužit jako přistýlka. Součástí je také skříň, minibar lednice, rychlovarný set, trezor a ručníky.

2-5 | 25 m² | WiFi | Vlastní koupelna

Prémiová chata Marty

Prémiová čtyřlůžková chata s vlastním sociálním zařízením. Chata má manželskou postel, 1 patrovou postel a 1 rozkládací gauč, které může sloužit jako přistýlka. Součástí je také skříň, minibar lednice, rychlovarný set, trezor a ručníky.

2-5 | 32 m² | WiFi | Vlastní koupelna

Srubová chata Glorie

Srubová čtyžlůžková chata se společným sociálním zařízením v blízkosti chaty. Chata má 2 pohodlná lůžka spojené do manželské postele a 2 samostatná lůžka. Součástí chaty je také skříň, přímotop či lampička.

2-4 | 26m² | WiFi | Sdílená koupelna

Galerie

Podívejte se na fotografie z akcí konaných v Obora resortu.