Last minute dovolená s jógou

16.8. – 20.8. 2020

Prožijte dovolenou v krásném Obora resortu v Lanškrouně. Díky programu s jógou si na své přijde každý člen rodiny. Mimo lekce jógy budou moci účastníci využívat veškeré zázemí Obora resortu.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Co & Kde

5ti denní pobyt v přírodě s možností 1 nebo 2 lekcí HA-THA jógy denně a hodinová masáž, relaxace , dle výběru , individuální přístup terapeuta.

HA-THA jóga

HA-THA jóga je systém jógy, jehož hlavní součástí jsou ásana (pozice těla), pránájáma (dechové techniky a pozorování dechu), meditace (zklidnění mysli).

HA je sluneční energie a kladný princip

THA je měsíční energie a záporný princip

HA-THA jóga je spojení těchto principů – dualismu v jednotu 

Cílem HA-THA jógy je harmonické fungující tělo – stabilní, pevné, pružné. Otevřený dechový prostor – snadné plynutí dechových pohybů. A klidná mysl – schopnost koncentrace nebo jen zastavení v mysli.

Stav po lekci HA-THA jógy je přirovnáván ke klidné hladině se zářícím sluncem.

Místo konání

Termín: 16.8. – 20.8. 2020
Místo: Obora resort
             Obora 595, Lanškroun

Program

Raní jóga: 7:15 – 8:30
Snídaně: 9:00 – 10:30
Osobní terapie: 11:00 – 15:00
Večerní jóga: 17:30 – 18:45
Večeře:  19:00 – 20:00

Terapie dle výběru

kraniosakrální terapie
relaxační masáž celého těla
reflexní masáž plosek nohou a sedativní masáž hlavy
vyrovnání energetických center – čaker

Lektorka a terapeutka

Lekce jógy i terapii vede Ondrášková Natálie fyzioterapeut, lektor ha-tha jógy – vedení v původní tradici , 19 let praxe jógy, lekce vedou k rovnováze fyzického těla, otevření dechového těla , koncentraci a zjemnění smyslů

[add_eventon cal_id="withIMG" tiles="yes" tile_count="3" tile_bg="1" lang='L1']

Jedinečný přírodní areál

pro celou rodinu

Ubytování

V areálu jsou 2 kategorie chat. Prémiové chaty Alex a Marty s vlastním sociálním zařízením. Srubové chaty Tom a Glorie se společným sociálním zařízením.

Prémiová chata Alex

Prémiová dvoulůžková chata s vlastním sociálním zařízením. Chata má 2 pohodlné postele a 1 rozkládací křeslo, které může sloužit jako přistýlka. Součástí je také skříň, minibar lednice, rychlovarný set, trezor a ručníky.

1-3 | 25 m² | WiFi | Vlastní koupelna

Prémiová chata Marty

Prémiová čtyřlůžková chata s vlastním sociálním zařízením. Chata má 2 pohodlná lůžka spojené do manželské postele, 2 lůžka na partové posteli a 1 rozkládací gauč, které může sloužit jako přistýlka. Součástí je také skříň, minibar lednice, rychlovarný set, trezor a ručníky.

2-5 | 32 m² | WiFi | Vlastní koupelna

Srubová chata Tom

Srubová dvoulůžková chata se společným sociálním zařízením v blízkosti chaty. Chata má 2 pohodlná lůžka spojené do manželské postele. Součástí chaty je také skříň, přímotop či lampička.

1-2 | 10 m² | WiFi | Sdílená koupelna

Srubová chata Glorie

Srubová čtyžlůžková chata se společným sociálním zařízením v blízkosti chaty. Chata má 2 pohodlná lůžka spojené do manželské postele a 2 samostatná lůžka. Součástí chaty je také skříň, přímotop či lampička.

2-4 | 10 m² | WiFi | Sdílená koupelna

* Program se stravou se uskuteční pouze při dostatku přihlášených osob. Ubytování je možné zachovat i bez programu. V případě změn Vás budeme informovat.

Rezervujte si pobyt s jógou