Prémiová chata

ALEX

Chata Alex nabízí ubytování pro dva klienty s možností přistýlky. Tepelně izolovaná chata je svou dispozicí rozdělena na předsíňku s velkou šatní skříní, hlavní místnost a koupelnu. Postele v pokoji jsou pro pohodlné spaní osazeny kvalitní vysokou matrací s příjemnými lůžkovinami a doplněny nočními stolky s lampičkami. Křeslo po rozložení nabídne možnost třetího lůžka. Vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, ručníky a toaletou povyšuje ubytování v chatkách na standard hotelového typu. Příjemný pobyt zajistí i vybavení oken žaluziemi a sítěmi proti hmyzu. Moderní přímotopná tělesa zajistí dostatek tepla na celoroční provoz. Pro malé občerstvení a uvaření kávy či čaje využijete minibarovou lednici a rychlovarný set. Jako bonus máte od nás zdarma Wifi připojení a využití pokojového trezoru. Standardním vybavením všech chat jsou i úklidové prostředky. Chaty mají vlastní osvětlenou terasu s posezením.

Základní informace

1 – 3 osoby

25 m²

soukromá koupelna

Wifi zdarma

lednice, rychlovarný set, trezor, ručníky

 

Stravování

Při rezervaci ubytování je možné vybrat si ubytování se snídaní, obědem i večeří. Veškeré občerstvení se odehrává s moderní restauraci uvnitř areálu.

Sportoviště

V areálu se nachází 300 velké koupací jezírko s přilehlou pláží. Dále se v areálu nachází beach volleybalové hřiště, multifunkční hřiště s umělou trávou, hřiště na petangue, ruské kuželky a další.

  Dětské hřiště

Velké vyžití pro děti zajistí obrovské venkovní dětské hřiště na ploše 1000 m². Na této ploše jsou 80m² velká trampolína, 3 klouzačky, 6 houpaček, 2 domečky, kolotoč, 25m dlouhá lanovka a mnoho dalších prvků.

 

Zarezervujte si bydlení

Pokud máte zájem o svatbu, firemní akci či skupinové bydlení prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář

Naše další typy chat

V areálu jsou 2 kategorie chat. Prémiové chaty Alex a Marty s vlastním sociálním zařízením. Srubové chaty Tom a Glorie se společným sociálním zařízením.

Prémiová chata Marty

Prémiová čtyřlůžková chata s vlastním sociálním zařízením. Chata má manželskou postel, 1 patrovou postel a 1 rozkládací gauč, které může sloužit jako přistýlka. Součástí je také skříň, minibar lednice, rychlovarný set, trezor a ručníky.

2-5 | 32 m² | WiFi | Vlastní koupelna

Srubová chata Tom

Srubová dvoulůžková chata se společným sociálním zařízením v blízkosti chaty. Chata má 2 pohodlná lůžka spojené do manželské postele. Součástí chaty je také skříň, přímotop či lampička.

1-2 | 10 m² | WiFi | Sdílená koupelna

Srubová chata Glorie

Srubová čtyžlůžková chata se společným sociálním zařízením v blízkosti chaty. Chata má 2 pohodlná lůžka spojené do manželské postele a 2 samostatná lůžka. Součástí chaty je také skříň, přímotop či lampička.

2-4 | 26m² | WiFi | Sdílená koupelna

Galerie

Podívejte se na fotografie z akcí konaných v Obora resortu.